ტურის თამაშები
17.10.08 წრე - 1, ტური - 1
17.10.08 17:00
ქ. რუსთავი
19.10.08 წრე - 1, ტური - 1
19.10.08 12:00
ქ. თბილისი
თსუ 113 — 72 დინამო
ცენტრალური შეხვედრა
19.10.08 14:00
ქ. თბილისი
19.10.08 16:15
ქ. თბილისი
26.10.08 წრე - 1, ტური - 2
26.10.08 12:15
ქ. თბილისი
26.10.08 14:15
ქ. თბილისი
თსუ 88 — 103 სსაუ
ცენტრალური შეხვედრა
26.10.08 16:15
ქ. თბილისი
26.10.08 18:15
ქ. თბილისი
31.10.08 წრე - 1, ტური - 3
31.10.08 15:00
ქ. რუსთავი
31.10.08 17:00
ქ. ბათუმი
02.11.08 წრე - 1, ტური - 3
02.11.08 14:15
ქ. თბილისი
ავიამშენი 91 — 85 თსუ
ცენტრალური შეხვედრა
02.11.08 16:15
ქ. თბილისი
09.11.08 წრე - 1, ტური - 4
09.11.08 12:15
ქ. თბილისი
09.11.08 14:15
ქ. თბილისი
თსუ 69 — 81 რუსთავი
ცენტრალური შეხვედრა
09.11.08 16:15
ქ. თბილისი
09.11.08 18:15
ქ. თბილისი
14.11.08 წრე - 1, ტური - 5
14.11.08 15:00
ქ. რუსთავი
14.11.08 18:00
ქ. ბათუმი
16.11.08 წრე - 1, ტური - 5
16.11.08 14:15
ქ. თბილისი
თსუ 107 — 48 შსს აკადემია
ცენტრალური შეხვედრა
16.11.08 16:15
ქ. თბილისი
16.11.08 წრე - 1, ტური - 5
თსუ 137 — 68 მაკაბი
24.11.08 12:15
ქ. თბილისი
16.11.08 წრე - 1, ტური - 5
სსაუ 96 — 74 ბათუმი
24.11.08 14:15
ქ. თბილისი
16.11.08 წრე - 1, ტური - 5
დინამო 65 — 83 ავიამშენი
ცენტრალური შეხვედრა
24.11.08 16:15
ქ. თბილისი
16.11.08 წრე - 1, ტური - 5
ნტდ 80 — 88 რუსთავი
24.11.08 18:15
ქ. თბილისი
28.11.08 წრე - 1, ტური - 7
28.11.08 15:00
ქ. რუსთავი
28.11.08 18:00
ქ. ბათუმი
30.11.08 წრე - 1, ტური - 7
30.11.08 14:15
ქ. თბილისი
ნტდ 105 — 77 მაკაბი
ცენტრალური შეხვედრა
30.11.08 16:15
ქ. თბილისი
07.12.08 წრე - 1, ტური - 8
07.12.08 12:15
ქ. თბილისი
07.12.08 14:15
ქ. თბილისი
ნტდ 84 — 73 სსაუ
ცენტრალური შეხვედრა
07.12.08 16:15
ქ. თბილისი
07.12.08 18:15
ქ. თბილისი
12.12.08 წრე - 1, ტური - 9
12.12.08 18:00
ქ. ბათუმი
14.12.08 წრე - 1, ტური - 9
14.12.08 12:15
ქ. თბილისი
14.12.08 14:15
ქ. თბილისი
სსაუ 72 — 74 ავიამშენი
ცენტრალური შეხვედრა
14.12.08 16:15
ქ. თბილისი
01.02.09 წრე - 2, ტური - 10
01.02.09 12:15
ქ. თბილისი
01.02.09 14:15
ქ. თბილისი
სსაუ 64 — 81 რუსთავი
ცენტრალური შეხვედრა
01.02.09 16:15
ქ. თბილისი
01.02.09 18:15
ქ. თბილისი
06.02.09 წრე - 2, ტური - 11
06.02.09 18:00
ქ. ბათუმი
08.02.09 წრე - 2, ტური - 11
08.02.09 12:15
ქ. თბილისი
08.02.09 14:15
ქ. თბილისი
სსაუ 81 — 74 თსუ
ცენტრალური შეხვედრა
08.02.09 16:15
ქ. თბილისი
15.02.09 წრე - 2, ტური - 12
15.02.09 12:15
ქ. თბილისი
15.02.09 14:15
ქ. თბილისი
თსუ 102 — 94 ავიამშენი
ცენტრალური შეხვედრა
15.02.09 16:15
ქ. თბილისი
15.02.09 18:15
ქ. თბილისი
20.02.09 წრე - 2, ტური - 13
20.02.09 15:00
ქ. რუსთავი
20.02.09 18:00
ქ. ბათუმი
22.02.09 წრე - 2, ტური - 13
22.02.09 14:15
ქ. თბილისი
ნტდ 80 — 78 დინამო
ცენტრალური შეხვედრა
22.02.09 16:15
ქ. თბილისი
01.03.09 წრე - 2, ტური - 14
01.03.09 12:15
ქ. თბილისი
01.03.09 14:15
ქ. თბილისი
დინამო 70 — 93 რუსთავი
ცენტრალური შეხვედრა
01.03.09 16:15
ქ. თბილისი
01.03.09 18:15
ქ. თბილისი
06.03.09 წრე - 2, ტური - 15
06.03.09 15:00
ქ. რუსთავი
06.03.09 18:00
ქ. ბათუმი
08.03.09 წრე - 2, ტური - 15
08.03.09 14:15
ქ. თბილისი
ავიამშენი 90 — 78 დინამო
ცენტრალური შეხვედრა
08.03.09 16:15
ქ. თბილისი
15.03.09 წრე - 2, ტური - 16
15.03.09 12:15
ქ. თბილისი
15.03.09 14:15
ქ. თბილისი
ავიამშენი 88 — 93 რუსთავი
ცენტრალური შეხვედრა
15.03.09 16:15
ქ. თბილისი
15.03.09 18:15
ქ. თბილისი
20.03.09 წრე - 2, ტური - 17
20.03.09 15:00
ქ. რუსთავი
20.03.09 18:00
ქ. ბათუმი
22.03.09 წრე - 2, ტური - 17
22.03.09 14:15
ქ. თბილისი
სსაუ 83 — 77 ნტდ
ცენტრალური შეხვედრა
22.03.09 16:15
ქ. თბილისი
25.03.09 წრე - 2, ტური - 18
25.03.09 12:15
ქ. თბილისი
25.03.09 14:15
ქ. თბილისი
ავიამშენი 70 — 73 სსაუ
ცენტრალური შეხვედრა
25.03.09 16:15
ქ. თბილისი
27.03.09 წრე - 2, ტური - 18
27.03.09 15:00
ქ. რუსთავი
10.04.09 პლეიოფის 1/4
10.04.09 12:00
ქ. რუსთავი
10.04.09 პლეიოფის 1/4
10.04.09 16:00
ქ. რუსთავი
10.04.09 პლეიოფის 1/4
10.04.09 18:00
ქ. რუსთავი
11.04.09 პლეიოფის 1/4
11.04.09 12:00
ქ. რუსთავი
11.04.09 პლეიოფის 1/4
11.04.09 14:00
ქ. რუსთავი
11.04.09 პლეიოფის 1/4
11.04.09 16:00
ქ. რუსთავი
22.04.09 პლეიოფის 1/4
22.04.09 14:00
ქ. თბილისი
23.04.09 პლეიოფის 1/4
23.04.09 11:00
ქ. თბილისი
29.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
სსაუ 83 — 79 თსუ
ცენტრალური შეხვედრა
29.04.09 15:00
ქ. თბილისი
29.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
29.04.09 18:00
ქ. რუსთავი
30.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
30.04.09 14:15
ქ. თბილისი
30.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
30.04.09 15:00
ქ. თბილისი
30.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
30.04.09 16:15
ქ. თბილისი
30.04.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
30.04.09 18:00
ქ. რუსთავი
03.05.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
03.05.09 14:00
ქ. თბილისი
03.05.09 პლეიოფის ნახევარფინალი
03.05.09 16:00
ქ. თბილისი
13.05.09 პლეიოფის ფინალი
13.05.09 17:00
ქ. თბილისი
14.05.09 პლეიოფის ფინალი
14.05.09 17:00
ქ. რუსთავი
16.05.09 მე-3 ადგილისათვის
16.05.09 14:15
ქ. თბილისი
16.05.09 პლეიოფის ფინალი
16.05.09 16:15
ქ. თბილისი

2008 – 2016 © superleague.ge
მოთამაშის ძიება მის.: ი. ჭავჭვაძის 49ა ფოსტა: geo.superleague@gmail.com
ტელ.: (+ 995) 32 913354, (+ 995) 32 235384; ფაქსი: (+ 995) 32 292890